БАЗИС-Меблевик

Проектування корпусних меблів будь-якої складності

БАЗИС-Меблевик


Базис-Меблевик - основний модуль системи БАЗИС. Він призначений для створення виробів корпусних меблівбудь-якої складності, з можливістю автоматичного отримання повного комплекту креслень і специфікації.Застосування модуля Базис-Меблевик дозволяє скоротити час проектування та технологічної підготовкивиробництва виробів у 10-15 разів у порівнянні з ручною роботою при значному скороченні кількості суб'єктивних помилок.

Можливості модуля


  Професійний графічний редактор на основі повноцінного тривимірного математичного ядра, функціонал якого призначений для швидкісного створення високоякісних креслень, схем, специфікацій та інших документів.
➤  Набір команд, призначених для створення тривимірних моделей виробів.
➤  Побудова довільних тіл обертання і тіл витискування по довільному контуру.
➤ Реалізація логічних операцій над тривимірними тілами: додавання, віднімання, перетину.
БАЗИС-Мебельщик возможности модуля (1).jpg imgonline-com-ua-Resize-SJoEILx5rYx.jpg



➤ Побудова довільних елементів меблів та інтер'єру: кантів, профілів, балюстрад і т.п.
➤ Побудова гнутих панелі, в якій можуть бути довільні вирізи, пази, отвори тощо, з можливістю оперативного редагування як контуру панелі, так і будь-яких її елементів.
➤ Побудова розмірів, допоміжних ліній і дуг в просторі.
➤ Конструювання виробів на головних проекціях (види спереду, зліва, зверху) і на аксонометріческой проекції в будь-яких режимах відображення - каркасному, з частковим видаленням невидимих ​​ліній, повним видаленням невидимих ​​ліній і в текстурах.

Построение произвольных элементов мебели Базис меельщик.jpg



➤ Установка панелей з зазорами, припусками і автоматичною прив'язкою до раніше створеним об'єктам.
➤ Облицювання крайок і пласті панелей якими матеріалами з урахуванням властивостей як матеріалів, так і технології конкретного виробництва.
➤ Установка накладних і врізних кантів на кромки панелей.

Установка панелей с зазорами Базис мебельщик.jpg




➤ Робота з кріпильної фурнітурою, включаючи формування користувальницьких класів параметричних кріпильних елементів.
➤ Установка дверей і висувних елементів різних конструкцій із заданими параметрами.
➤ Установка різних систем висунення ящиків.

Работа с крепежной фурнитурой базис мебельщик 1.jpg imgonline-com-ua-Resize-fdidrDTltMySr1.jpg


➤ Створення та установка довільних моделей кріпильної і декоративної фурнітури, з будь-якою кількістю і параметрами отворів. Відповідні їм отвори в панелях (у тому числі і гнутих) формуються автоматично.
➤  Збереження повної історії побудов моделі за алгоритмом нелінійного відкату, який передбачає можливість повернення на довільний етап її створення і зміни будь-яких параметрів.
➤ Побудова пазів довільного перетину і траєкторії з автоматичним формуванням відповідних перерізів на робочих кресленнях; створення фільончастих фасадів.
➤ Редагування торця панелей для побудови довільних заокруглень і фасок.

Построение пазов произвольного сечения.jpg



➤ Створення з окремих панелей складальних одиниць.
➤ Групова зміна властивостей і параметрів деталей.
➤ Виконання групових операцій з будь-якими панелями: копіювання за різними алгоритмами, дзеркальне відображення, об'єднання в структурні елементи і т.д.

Создание из отдельных панелей сборочных единиц Базис мебельщик.jpg



➤ Візуальна установка кріплення на будь-яких проекціях, в тому числі і аксонометрических.
➤ Робота з проектом - довільним списком, що містить вибрані вироби із зазначенням їх кількості, при розкрої матеріалів та розрахунок вартості.
➤ Автоматичне формування схем складання виробів з розстановкою позицій і формуванням таблиць застосовуваної фурнітури.
➤ Автоматичне формування робочих креслень і схем складання з тривимірної моделі виробу в повній відповідності з ЕСКД з можливістю виведення на креслення всіх необхідних технологічних параметрів.
Візуальна установка кріплення на будь-яких проекціях.jpg



➤ Гнучка настройка виду і складу документації: формат креслень, кількість проекцій, наявність таблиць умовних позначень і координат отворів і т.д.
➤ Налаштування алгоритму автоматичного формування специфікацій для конкретних умов виробництва.
➤ Експорт специфікації у формати xml, dbf, txt.
Гнучка настройка виду і складу документації.jpg


➤ Аналіз моделі на можливість перетину панелей, коректність установки кріплення, максимальний розмір панелей.
➤ Оформлення документації з використанням алгоритму інтелектуальної розстановки розмірів, що формує красивий і компактний вид складального і робочих креслень.
➤ Робота з інтерфейсом, налаштованим користувачем.
➤ Призначення гарячих клавіш.
➤ Робота зі скриптами, що дозволяють створювати користувацькі команди, в тому числі і для моделювання довільних параметричних об'єктів.
Аналіз моделі на можливість перетину панелей.jpg


➤ Отримання фотореалістичного зображення виробу з урахуванням текстур матеріалів, розташування, типу і кольору джерел світла, дзеркальності, прозорості та інших оптичних властивостей поверхонь.
➤ Імпорт моделей з інших систем в форматах 3ds, VRML, x3d, obj, md3.
➤ Імпорт / експорт корпусів з програми Dynaplan у форматі bxf з відображенням фурнітури фірми BLUM.
Отримання фотореалістичного зображення виробу з урахуванням текстур.jpg

Простота створення конструкції

main_sxema_ukr.jpg


Інтерфейс модуля інтуїтивно зрозумілий і простий. Побудова моделі виробу виконується з панелей на площині в трьох видах. Даний спосіб наочний і зрозумілий будь-якому конструктору. По суті, процес проектування являє собою створення просторового складального креслення.Методика побудови гранично проста - конструктор ставить панель на потрібне місце. Встановлювана панель має прямокутну форму і товщину рівну товщині матеріалу. Далі контуру панелі можна надати будь-яку форму.

Існують кілька додаткових установок, за допомогою яких можна суттєво прискорити процес створення моделі. Наприклад, при установці горизонтального дна між вертикальними стійками, його ширину можна задати, вказавши внутрішні кордони лівої і правої боковини, розмір по горизонталі програма розрахує сама.
Легко і просто створюється гнута або клеєна панель з довільною лінією згинання та будь-яким списком матеріалу.

Встановлення ящиків

   У модулі оригінально вирішена задача установки ящиків. Досить вказати секцію, де повинні знаходитися ящики, їх конструкцію і кількість. Програма сама розрахує розміри фасадів, спроектує ящик, розставить все кріплення і сформує отвори для кріплення напрямних.
Конструкція і основні особливості ящика вводяться заздалегідь і зберігаються в бібліотеці за допомогою модуля проектування ящиків. У цьому модулі задається конструкції ящика, системи висування, правила розстановки кріплення і інші параметри. Всі вони, як правило, вказані в каталозі фірми виробника.
   Таким чином, будь-який Користувач має можливість створити бібліотеку конструкцій ящиків, а потім ставити їх на модель за лічені секунди.

облицювання крайок

   Після створення вироби або в процесі створення необхідно вказати на яких торцях панелі яка кромка буде нанесена.
   Дана процедура проводиться також дуже просто і наочно: конструктор всього-на-всього вказує, який торець, який панелі потрібно облицювати тим чи іншим матеріалом кромки. Зрозуміло, що, в загальному випадку, на торцях однієї панелі можуть бути нанесені різні кромки. Система дозволяє робити і це без всяких обмежень.

Зручність установки кріплення

   Бібліотека кріпильних елементів формується користувачем відповідно до особливостей його підприємства на основі наявних в системі зразків, які охоплюють практично всі використовувані в даний час види кріплення.
   Дії конструктора по розстановці кріплення зведені до логічного мінімуму: вибирається тип кріплення, вказуються скріплюються панелі, і положення кріплення в торці панелі або на її поверхні. Для кожного встановлюваного елемента виконується аналіз допустимості операції, що виключає велику кількість помилок, що зазвичай виникають при роботі з кріпильної фурнітурою.
   У будь-який момент можна замінити один тип кріплення на інший для конкретного з'єднання панелей або всього виробу. Це дозволяє варіювати ціною вироби при роботі із замовником і створювати різні моделі меблів, адаптовані під найширший спектр виробництв і технологій.

Автоматичне формування креслень

   Формування креслень по тривимірної моделі виробу виконується автоматично. Створюється складальне креслення з габаритними розмірами і розставленими позиціями, а також робочі креслення на кожну деталь окремо.
   На робочих кресленнях проставляються розміри до всіх отворів під кріплення і вказуються торці деталей, які облицьовуються кромкою.
   При випуску креслень існує дуже багато налаштувань задають в якому вигляді будуть формуватися креслення. Як правило, креслення деталі створений автоматично вимагає ручної доробки, але в модулі БАЗИС-Меблевик в переважній більшості випадків креслення повністю готовий для виробництва.

фотореалістіка

   Використання сучасних методів обробки зображень в модулі БАЗИС-Меблевикм дозволяє отримати якісне зображення проектованого вироби або проекту задовго до його передачі в виробництво з можливостями обліку текстур і відображають здібностей поверхонь панелей, установки довільної кількості точкових і спрямованих джерел світла різних кольорів, роботи з відблисками і тінями , в тому числі м'якими, отримання дзеркальних відображень і багато іншого.

Тема форми

Тема форми

Товари

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Кожен модуль-окрема програма, яка може працювати як автономно, так і в єдиному комплексі
При роботі немає необхідності пам'ятати напам'ять всі послідовності команд. Панель підказок, на якій видається інформація по кожній виконуваній операції, вельми полегшує життя, як початківцям, так і досвідченим користувачам
Комплекс команд дозволяє легко і швидко отримати новий виріб з раніше спроєктованого. Це дає серйозну економію часу при проєктуванні типових меблів
Обмін інформацією із зовнішніми системами здійснюється стандартними засобами за допомогою файлів відкритих форматів DXF, WMF, TXT, DBF, XLS.
Автоматична передача даних від конструктора до технолога ЧПУ про спроєктованому виробі і далі на обробні центри і верстати з числовим програмним управлінням.
Реалізовано широкий клас команд для побудови допоміжних ліній - паралельних, перпендикулярних, дотичних, ліній.
Установка панелей здійснюється на одному з видів-спереду, зліва або зверху. Даний спосіб наочний і зрозумілий будь-якому конструктору.
Потужний графічний редактор, що лежить в основі системи, дозволяє створювати панелі будь-якої геометричної форми.

Замовити DEMO версію

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб ваше користування сайтом було зручнішим.
Дізнатися більше про файли cookie та з Політикою використання cookies. Натискаючи ОК, ви погоджуєтесь з нею.