БАЗИС-Розкрій

Конструкторсько-технологічних послуги АМІРІАН

БАЗИС-Розкрій


Унікальна сучасна програма, що поєднує в собі наочний і зрозумілий інтерфейс з потужними математичними алгоритмами оптимального розкрою.

Базис-Розкрій дозволяє отримати суттєву економію матеріалів і часу виготовлення виробів за рахунок формування карт розкрою,у максимальному ступені враховують технологічні та організаційні виробництва.

Можливості модуля

✔ Формування карт розкрою з урахуванням текстури матеріалу кожної деталі, розмірів стандартних плит, наявності корисних обрізків, відступу від краю плити, орієнтації перших різів, припусков.
✔ Отримання альтернативних варіантів карт розкрою з різним напрямком перших різів плит в одному сеансі роботи.
✔ Відображення на картах розкрою контурів деталей, як при площадковому, так і при лінійному розкрої, що важливо при розкрої стільниць, постформінгу і т.п.
✔ Ручне редагування карт розкрою.
✔ Формування списку технологічної послідовності різів з маркуванням готових панелей та зазначенням, з якого боку від пилкового диска (праворуч або ліворуч) вони розташовані.

1.jpg

✔ Ручне введення розмірів деталей.
✔ Налаштування списку вихідних розрахункових Даних, необхідніх для размещения на картах розкрио, и зовнішнього вигляд самих карт.
✔ Автоматизоване підбір оптімальної кількості виробів у партии.
✔ Спрощений розрахунок вартості розкрио.
✔ Каскадний повторний розкрій зазначеним карт, у тому чіслі и з іншімі крітеріямі оптімізації.
✔ Розбіття Великої партии виробів на більш дрібні партии, оптімальні для забезпечення рівномірного завантаження устаткування в цеху.

02.jpg


✔ Велика кількість технологічних налаштувань, що дозволяють найкращим чином адаптувати модуль до конкретних умов виробництва, використовуваному інструменту та обладнання.
✔ Багатокритеріальна оптимізація карт розкрою і завдання пріоритетів дії критеріїв оптимізації.
✔ Реалізація режиму розкрою «поточних обрізків», при якому спочатку кроятся пакети з декількох плит, а потім на одержані обрізках розміщуються панелі, що не увійшли до пакетний розкрій.
✔ Штабелювання, при якому карти розкрою формуються з урахуванням реальної технологічної послідовності проходження деталей по виробничому циклу.

08.jpg

 ✔ Виконання дворівневого розкрою:
✔ перший рівень - розкрій плит на смуги,
✔ другий рівень - розкрій смуг на деталі.
✔ Це дозволяє виконувати розкрій на двох верстатах, або на одному верстаті за дві технологічні операції.
✔ Формування бази корисних обрізків із завданням критерію їх сортування.

05.jpg

✔ Автоматичне формування бирок, що містять заданий користувачем набір параметрів, представлений як в числовому вигляді, так і у вигляді штрих-коду.
✔ Формування додаткового списку панелей для їх розміщення на обрізках, що виходять при розкрої панелей основного списку, з метою раціонального використання обрізків.
✔ Експорт та імпорт інформації в найбільш поширених форматах (* .txt, * .xls, * .doc) для зв'язку з іншими програмами.
✔ Розкрій проекту - довільного набору виробів із зазначенням їх кількості, що становлять конкретне замовлення.
✔ Оптимізація розмірів обрізків.

У модуль вбудований постпроцесор перекладу сформованих карт розкрою в керуючу програму для пильного центру, що дозволяє використовувати модуль Базис-Розкрій замість оптимізатора пильного центру.

    При формуванні керуючої програми для ЧПУ, для отримання коректних карт розкрою, передбачена настройка ряду параметрів, що враховують технологічні особливості і обмеження пильного центру.

    На форматно-розкроювальних верстаті кількість поворотів смуги не обмежена, оскільки повороти здійснює людина. На пильних центрах кількість поворотів смуг обмежена системою управління. Як правило, це значення дорівнює 4-5.

    Пільний центр може кроїти як окремі плити, так і пакети плит. Для цього випадку реалізовано два алгоритму формування карт розкрою: кроїти тільки пакети або кроїти пакети і окремі плити.

    У першому випадку, якщо кількість деталей в завданні не кратне заданій кількості плит в пакеті воно збільшується до кратного. Зайві заготовки поміщаються на тимчасовий склад зберігання заготовок і автоматично використовуються при наступних розкрою.

    У другому випадку спочатку формуються карти розкрою для пакетів, а для плит, кількість яких не кратно кількості плит в пакеті формуються окремі карти, для подальшого розкрою на форматно-розкроювальних верстатах.

    Реалізована сортування деталей на плиті за різними алгоритмами. Це дозволяє розміщувати всі вузькі і довгі деталі в середині плити, що виключає режим освіти «шаблеподібних» заготовок.

Постпроцесори для модуля БАЗИС-Розкрий забезпечують створення карт розкрою і / або керуючих програм для наступних пильних центрів:


  Фірма-виробник
верстата
 Система 
управління
 верстатом
Формати
файлів
altendorf.gif   Altendorf      -  *.saw
Без названия.png Casadei Macchine (SCM Group)    WinCut  * .scm (за замовчуванням)
          Felder_Gruppe_Logo.png   Felder для пильних центрів      *.may
189f19d2c1dd389ed4042252406e7c68.png    Felder для форматно-розкроювальних верстатів      *
FILATO_NP.png  Filato NP      CutSaw      *.csv
FILATO_EP.png  Filato EP      StarCut      *.cut
FILATO_HP.png  Filato HP      WoodCutOpt      *.xml
gam_logo_2012.png Gabbiani (SCM Group)     WinCut * .scm (за замовчуванням)
LogoGriggio-300x109.jpg  Griggio     iLENIA      *.nps
imgonline-com-ua-Resize-611XfUvLT0.jpg HOLZ-HER     HOLZ-HER      *.ncr
hom_logo_2011.jpg  Holzma (HOMAG Group) Для работы необходим
постпроцессор HolzLink
фирмы HOMAG Group
     *.ptx
logo_KDT.jpg  KDT     KDT PreSize      *.txt
logo_KDT.jpg  KDT для форматно - розкроювальних верстатів      *.xml
 unnamed.jpg  MacMazza     -     *.pro
mar_logo_2012.jpg  Martin     Martin      *.mrt
pao_logo_2019.jpg  Paoloni      -     *.txt
 schelling.gif  Schelling      -     *.ncl, *.ncp
 eff547bf0c3750fb133082684f9448b2.png SCM (SCM Group)       WinCut      * .scm (за замовчуванням)
 eff547bf0c3750fb133082684f9448b2.png SCM (SCM Group)      MaestroCut      *.xPrg
 sel_logo_2011.jpg  Selco (BIESSE Group) до 2000 г.      NC      *
 sel_logo_2011.jpg Selco (BIESSE Group) после 2000 г. Для роботи необхідний постпроцесор XML-Link фірми Biesse Group      *.xml
 torkmakine.png  TorkMakine       *.csv
 ZaiTec.gif  ZaiTec      ZaiTec      *.txt
   -  симулятор      *.sim
   -  технологія Nesting      *.b3d

додатковий список

   Для ефективного використання обрізків і мінімізації їх кількості на складі в модулі БАЗІС-Розкрий використовуються два списки панелей. В основному списку присутні ті деталі, які необхідно розкроїти для поточного замовлення. У додатковий список можна занести деталі з наступного замовлення або ж часто затребувані в конкретному виробництві. Деталі з додаткового списку раскраиваются на одержані обрізаннях після розкрою деталей з основного списку.
   Розкроєні деталі з додаткового списку зберігаються в спеціальній базі тимчасового зберігання. При розкрої чергового замовлення, програма автоматично перевіряє наявність деталей на складі, і в разі успішного пошуку, не включає їх в розкрій.

  

Алгоритм вибору оптимального розкрою


  Для плитних матеріалів завжди виконується «гільйотини» розкрій - формуються прямі наскрізні рези. В процесі розкрою перебирається велику кількість варіантів карт розкрою плити, з яких автоматично вибирається найкраща відповідно до семи критеріями оптимізації, пріоритет дії яких задає користувач.

   Можливість перепризначення пріоритетів критеріїв оптимізації дозволяє найкращим чином поєднати мінімізацію відходів матеріалів з технологічністю карт розкрою для конкретного виробництва.

Чернової розкрій

   Модуль БАЗІС-Розкрий дозволяє реалізувати технологію попереднього розкрою матеріалів з подальшим чистовим фрезеруванням та одночасним облицюванням крайок.
   При виборі даного режиму розкрою задаються величини припуску на будь-яку сторону заготовки, а також вказується, які розміри виводити на картах розкрою чорнові, чистові або і ті, і інші.
   Для криволінійних елементів панелей реалізований додатковий режим автоматичного обліку заданих припусків з боку виступаючих криволінійних частин контуру для подальшої обробки.

Підбір оптимальної партії виробів

   Для підвищення ефективності роботи всіх ділянок підприємства в модулі БАЗІС-Розкрий передбачена опція автоматичного підбору оптимального розміру партії виробів. Вона підключається в тому випадку, коли кількість виробів в замовленні досить велика, і дозволяє розбити загальна кількість виробів на такі партії, карти розкрою яких будуть найкращими з точки зору встановленого пріоритету дії критеріїв.

База корисних обрізків

   База корисних обрізків матеріалів формується автоматично, відповідно до заданих параметрів відбору, і може бути використана в наступних розкрою. Для того, що б інформація в базі відповідала реально наявним обрізки, в модулі Базіс-Розкрій передбачені спеціальні можливості для її коригування. При розкрої кожного матеріалу спочатку перевіряється наявність і можливість використання відповідних обрізків, і тільки потім проводиться розкрій цілих плит.Тема форми

Тема форми

Товари

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Кожен модуль-окрема програма, яка може працювати як автономно, так і в єдиному комплексі
При роботі немає необхідності пам'ятати напам'ять всі послідовності команд. Панель підказок, на якій видається інформація по кожній виконуваній операції, вельми полегшує життя, як початківцям, так і досвідченим користувачам
Комплекс команд дозволяє легко і швидко отримати новий виріб з раніше спроєктованого. Це дає серйозну економію часу при проєктуванні типових меблів
Обмін інформацією із зовнішніми системами здійснюється стандартними засобами за допомогою файлів відкритих форматів DXF, WMF, TXT, DBF, XLS.
Автоматична передача даних від конструктора до технолога ЧПУ про спроєктованому виробі і далі на обробні центри і верстати з числовим програмним управлінням.
Реалізовано широкий клас команд для побудови допоміжних ліній - паралельних, перпендикулярних, дотичних, ліній.
Установка панелей здійснюється на одному з видів-спереду, зліва або зверху. Даний спосіб наочний і зрозумілий будь-якому конструктору.
Потужний графічний редактор, що лежить в основі системи, дозволяє створювати панелі будь-якої геометричної форми.

Замовити DEMO версію

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб ваше користування сайтом було зручнішим.
Дізнатися більше про файли cookie та з Політикою використання cookies. Натискаючи ОК, ви погоджуєтесь з нею.